Wały Chrobrego

Dni Odry 2011
1
7/2011

2
7/2011

3
7/2011

Coroczne święto miasta, w trakcie którego odbywają się regaty jachtów zaliczane do Pucharu Świata "Szczecin Match Race", kajakowy rajd na orientację oraz finał Flisu Odrzańskiego - ekspedycji wodno-lądowej przemierzającej ponad 500-kilometrową trasę z Brzegu do Szczecina. W programie również zwiedzanie i rejsy na historycznych jednostkach, występy artystyczne, wybory "Miss Odry".

W tym roku Dni Odry połączone są z Inauguracją polskiego przewodnictwa w Unii Europejskiej, która odbędzie się 30 czerwca 2011. W ramach imprezy odbędą sie koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej, niesamowity pokaz świateł oraz inne wyjątkowe atrakcje.

PROGRAM ARTYSTYCZNY DNI ODRY 2011

1 lipca 2011 r. (piątek)

8:00 - 16:00 Rejsy biletowane na oldtimerach i żaglowcach
12:00 - 24:00 Jarmark Europejski
18:00 - 22:00 KAJAKI: Spotkanie organizacyjne
20:00 - 21:00 Występ: Stary Szmugler
21:15 - 21:00 Występ: Korycki
22:30 KAJAKI: Starty do etapu nocnego
00:00 - 01:00 KAJAKI: Podsumowanie etapu nocnego, prezentacja, wyniki
01:00 - 01:30 KAJAKI: Wręczenia nagród

2 lipca 2011 r. (sobota)

9:30 KAJAKI: Starty etapów dziennych
10:00 - 24:00 Jarmark Rozmaitości, Aleja Artystów, wesołe miasteczko
10:00 - 18:00 Rejsy biletowane na oldtimerach i żaglowcach
10:00 - 14:00 Rejsy niebiletowane dla dzieci i młodzieży na oldtimerach i żaglowcach
11:00 - 12:00 Spotkanie Honorowego Protektoratu m/v Nawigator XXI
12:00 - 13:00 Powitanie wpływającego Flisu i oficjalne rozpoczęcie Floating Trippin' Festival - Odra Summer Extreme 2011 (show na skimie cz. I)
13:00 - 13:20 Przekazanie meldunku przez komodora Flisu - przekazanie symbolicznej "deski" i oficjalne otwarcie Dni Odry
12:00 - 19:00 Dj'ski set w wykonaniu szczecińskich Dj'ów
12:00 - 20:00 GRAFFITI JAM - malowanie barki w wykonaniu profesjonalnych artystów
12:00 - 17:00 Konkurs na unikatową rzeźbę z wykorzystaniem materiałów problemowych i nieużytecznych
13:00 - 17:00 KAJAKI: Powroty z tras wszystkich kategorii
13:20 - 15:00 Festyn dla Honorowego Protektorat przy chacie flisackiej
13:30 - 14:30 Przedstawienie Ekologiczne
13:40 - 14:30 Inscenizacja ekologiczna "Na ratunek Ziemi", Konkurs ekologiczny
14:00 - 15:00 Show na skimie cz. II
15:00 - 16:00 Pokaz i zawody surfbike oraz paddle board
16:00 - 18:00 Przepłynięcie Honorowego Prorektoratu - jednostka "Odra Queen", zwiedzanie Okrętów Marynarki Wojennej
16:00 - 19:00 Pokaz i warsztaty tańca break dance - grupa Mad Skillz, Dj Mus, Dj GuGacz
16:00 - 17:00 Zawody Skimboard
17:00 - 20:00 Zawody Wakeboard (tor wodny)
19:00 - 19:30 Stand-up comedy - występ aktora komediowego Pawła Reszela
19:30 - 19.45 Scratch Sesja - Młoda Nuta
19:45 - 20.00 Stand-up comedy - występ aktora komediowego Pawła Reszela
20:00 - 23:00 Młoda Nuta - koncerty szczecińskich zespołów
21:30 - 23:00 WYSTĘP GWIAZDY GŁÓWNEJ - zespół POGODNO
23:00 - 24:00 Audycja Radia Szczecin FM "Środek Nocy"
23:10 - 23:20 Pokaz Fire Show
23:30 - 24:20 Parada jednostek pływających
23:30 - 24:20 Pokaz Fajerwerków
24:00 - 01:00 Noc filmowa - krótkometrażowe filmy o sportach extremalnych, etiudy filmowe młodych twórców
01:00 - 02:30 Noc filmowa - niskobudżetowy film pt. "Chłopaki z Ferajny" (film powstał przy udziale Gryfińskiego Domu Kultury i lokalnych aktorów-amatorów)


3 lipca 2011 r. (niedziela)

10:00 - 22:00 Jarmark Rozmaitości, Aleja Artystów, wesołe miasteczko
10:00 - 15:00 Rejsy biletowane na oldtimerach i żaglowcach
10:00 - 16:00 Zwiedzanie jednostek historycznych oraz okrętów Marynarki Wojennej
12:00 - 19:00 Dj'ski set
12:00 - 20:00 Graffiti Jam - ukończenie prac malowania barki oraz warsztaty z technik i sposobów malowania graffiti
12:00 - 16:00 Ekspozycja prac i rozstrzygnięcie konkursu na unikatową rzeźbę wykonana z materiałów problemowych i nieużytecznych
12:00 - 13:00 Show skimie cz. III
13:00 - 14:00 Pokaz i testy flyfish cz. III
15:00 - 16:00 Pokaz i zawody surfbike oraz paddle board
15:00 - 16.00 KAJAKI: zakończenie imprezy
16:00 - 19:00 Pokaz i warsztaty tańca break Dance - grupa Mad Skillz, Dj Musk, Dj GuGacz
17:00 - 18:00 Pokaz i testy flyfish cz. IV
17:00 - 18:30 Zawody desko i łyżworolkowe na skateparku
18:30 - 18:50 Scratch Sesja - Młoda Nuta - muzyczna bitwa toczona przy użyciu gramofonów i elektroniki
18:50 - 19:00 Stand-up comedy - występ główny Paweł Reszela
19:00 - 23:00 Koncerty szczecińskich zespołów wyłonionych w przeglądzie "Młoda Nuta"
19:00 - 21:30 Stand-up comedy Pawła Reszela
21:30 - 22:30 Gość Specjalny Młodej Nuty - Braty z Rakemna
22:00 - 23:00 Demontaż stanowisk rekreacyjno-sportowych Floating Trippin' Festival
23:00 - 24:00 Noc filmowa - krótkometrażowe filmy o sportach extremalnych, etiudy filmowe młodych twórców