różne miejsca

14. Spotkania Teatralne OKNO
14
10/2011

15
10/2011

16
10/2011

17
10/2011

18
10/2011

19
10/2011

20
10/2011

21
10/2011

22
10/2011

4
11/2011

5
11/2011

6
11/2011

14. Spotkania Teatralne OKNO
"Północ - północny zachód"

14-22 PAŹDZIERNIKA 2011,
4-6 LISTOPADA 2011
głównie Teatr Kana, poza spektaklami odbywającymi się w Teatrze Pleciuga

PROGRAM
14. października (piątek)
18:00 "Dressed in White" - film - Odin Teatret 1974-1976
18:45 "Theatre Meets Ritual" - film - Odin Teatret 1976

15. października (sobota)
18:00 "On the Two Banks of the River" - film - Odin Teatret 1978
19:15 "The Million" - film - Odin Teatret 1979

16. października (niedziela)
18:00 "Ascent to the Sea" - film - Odin Teatret 1982
19:10 "In the Beginning Was the Idea" - film - Odin Teatret 1991

18. października (wtorek)
18:00 SPOTKANIE Z EUGENIO BARBĄ POŁĄCZONE Z PREZENTACJĄ KSIĄŻKI Spalić dom. Rodowód reżysera.
prowadzenie: Leszek Kolankiewicz

19. października (środa)
17:30 "Dressed in White" - film - Odin Teatret 1974-1976
18:10 "Theatre Meets Ritual" - film - Odin Teatret 1976
20:00 /Teatr Lalek PLECIUGA/ ODIN TEATRET [Dania] - "The Chronic Life" - przedstawienie

20. października (czwartek)
10:00 ODIN TEATRET [Dania] - "The Dead Brother" - pokaz pracy z Julią Varley
18:00 "On the Two Banks of the River" - film - Odin Teatret 1978
20:00 /Teatr Lalek PLECIUGA/ ODIN TEATRET [Dania] - "The Chronic Life" - przedstawienie

21. października (piątek)
10:00 ODIN TEATRET [Dania] - "Traces in the snow" - pokaz pracy z Robertą Carreri
16:00 "The Million" - film - Odin Teatret 1979
17:15 JON REFSDAL MOE (Norwegia) - wykład
20:00 /Teatr Lalek PLECIUGA/ ODIN TEATRET [Dania] - "The Chronic Life" - przedstawienie

22. października (sobota)
12:00 ODIN TEATRET [Dania] - "The Flying Carpet" - pokaz pracy z Julią Varley
14:00 "Ascent to the Sea" - film - Odin Teatret 1982
15:10 "In the Beginning Was the Idea" - film - Odin Teatret 1991

04. listopada (piątek)
20:00 ROB VAN RIJSWIJK & JEROEN STRIJBOS [Holandia] - "Air Sensible" - koncert

05. listopada (sobota)
19:00 METTE EDVARTSEN [Norwegia] - "Black" - przedstawienie
20:00 GAËTAN BULOURDE [Belgia] - "Not every object used to nail is a hammer" - przedstawienie

06. listopada (niedziela)
17:00 - 20.15 OBLIVIA [FINLANDIA] - "ENTERTAINMENT ISLAND 1, 2, 3. TRILOGY" - przedstawienia